Warsztaty

Marta Molińska – Skydiving – “A co, jak się nie otworzy?”

czyli dlaczego skydiving jest bezpieczniejszy niż się wydaje

Skoki ze spadochronem – dla wielu z Was to jedno z największych marzeń do spełnienia!

Coraz więcej osób ma świadomość, jak niewiele potrzeba, by to marzenie spełnić. Jednak ekscytacja, adrenalina i ogólnie rozumiana “zajawka” wielu osobom nie wystarczy do podjęcia decyzji o skoku z 4000 metrów i locie 200 km/h w dół przez prawie minutę. W tej prezentacji opowiemy o tym, dlaczego spadochroniarstwo jest bezpieczniejsze niż narty oraz “co, jeśli się nie otworzy”.

Warsztat poprowadzi Marta Molińska, instruktorka spadochronowa, ucząca nowych adeptów sztuki latania metodą AFF. Od początku swojej spadochronowej kariery związana ze strefą spadochronową Sky Camp, najnowocześniejszym centrum spadochronowym w Polsce. Ma na koncie 1300 skoków oraz wiele rekordów spadochronowych, m.in. Rekord Polski w największej formacji spadochronowej 100-way (2015) oraz 2 Rekordy Kobiet w największej formacji spadochronowej (2014 i 2015). Prywatnie – mama dwóch dziewczynek, Matyldy i Amelki oraz entuzjastka innowacji technologicznych.


Szczegóły wydarzenia: Warsztat odbywa się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej i nie wymaga dodatkowej rejestracji.