Aktualności

Maluchy na wycieczce – wózek czy nosidło?

Weź udział w warsztatach sprzętowych organizowanych przez sklep Woda Góry Las! Maluchy na wycieczce


Dłuższa wycieczka piesza za miasto, kilka dni na wyprawy rowerowej lub kajakowej ze spaniem pod namiotem, zimowa wizyta w górskim schronisku, do którego docieramy na nartach: zastanawiacie się czy możliwe jest to z małym dzieckiem, które o własnych siłach nie dotarło by do celu? Macie już za sobą pierwsze udane (lub mniej udane;) próby? To zajęcia dla Was!

Podczas warsztatów porozmawiamy o tym jak sprawić żeby z wycieczek wszyscy wracali uśmiechnięci. Porównamy wady i zalety różnych rodzajów transportowania maluchów poza utwardzonymi ścieżkami (zdecydować się na nosidełka miękkie, sztywniejsze czy może wózek terenowy/przyczepkę rowerową?) powiemy jak się ubrać i w czym spać, zastanowimy się też jakie gadżety mogą być przydatne. To też okazja uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania i przymierzenia się do sprzętu.


Warsztaty poprowadzi Krzysztof Kapluk – Krzysztof zna od podszewki większość aktywności outdoorowych (właściwie prawie wszystkie) i na własnej skórze przetestował co się w nich przydaje, a co i dlaczego warto odpuścić. Tata dwójki maluchów, z którymi często tworzą rodzinną ekipę wyjazdową. Fan gadżetów i nowości outdorowych, chylący czoła przed klasycznymi rozwiązaniami Skandynawskiego Outdooru. Szef sprzedaży i zaopatrzenia w sklepie turystycznym Woda Góry Las.

Galeria