Kim jesteśmy

 

Ania Kautz

Obywatelka świata i poszukiwaczka przygód. Jej licznik wskazuje prawie 60 krajów i jeszcze się nie zatrzymał. Atakowała 6-tysięczniki, nurkowała w dalekich zakątkach, pracowała w dżungli z dzikimi zwierzętami. Wszystko czego dotknie, zamienia się w outdoor. Latem spotkasz ją na wodzie albo.. pod wodą, zimą ogarnia ją białe szaleństwo. Niegdyś przewodniczka, kiedy wróciła do Polski otworzyła podróżniczy hostel Poco Loco. W ramach Poco Loco Adventure organizuje Zimowy Ultramaraton Karkonoski i poznański Forest Run.

 

Agnieszka Korpal

Pani filozof. Lubi wyzwania . Zwłaszcza, kiedy do przebiegnięcia jest 200 km po górach… Albo do przejechania dziesięć razy tyle na rowerze. Kiedy więc mówi, że nie ma rzeczy niemożliwych, wiesz, że nie wyczytała tego u Hegla. Co lubi poza ultramaratonami i adventure racingiem? Odkrywać nowe miejsca – najlepiej dzikie i odludne. A co robi, kiedy jest w mieście? Organizuje Ultramaraton Karkonoski, bieg Forest Run, a od teraz Getaway Festival. Znajdziecie ją w hostelu Poco Loco.

 

Marysia Wrońska

W teorii studentka architektury na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W praktyce niespokojna dusza, którą co i rusz ciągnie w nieznane. Organizację imprez firmowych i integracyjnych zamieniła na pełne zaangażowanie w Getaway Festival. Sytuacja typu win-win.