Program festiwalu

Piątek
17 maja 2019
Sobota
18 maja 2019
Niedziela
19 maja 2019


Sala główna Sala kinowa Dla dzieci Aktywności Warsztaty
09:00 - 13:00 Kurs wspinania z dołem (8h)Szczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
09:00 - 10:00 Otwarty trening biegowySzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
09:00 - 15:00 Warsztaty wspinaczkowe dla początkującychSzczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
10:00 - 12:00 Warsztaty technik jaskiniowychSzczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
10:15 - 12:30 Warsztaty Szybowcowe – lotnisko KobylnicaSzczegóły
Lotnisko Kobylnica
11:00 - 12:00 Joga nad WartąSzczegóły
Open Air - nad Wartą
11:45 - 12:20 Film – “Ice and palms”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
12:00 - 13:30 Warsztaty dla Dzieci – “Jaskinie. Wyprawa do świata podziemi”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
12:00 - 18:00 Strefa rowerowa DECATHLONSzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
12:00 - 18:00 Strefa wodna DECATHLONSzczegóły
Open Air - nad Wartą
12:05 - 14:45 Prelekcja – “Speed-Away – Blogerzy na scenę”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
12:30 - 14:00 Prelekcja – Family on Board “Podróż z trójką dzieci dookoła świata w praktyce”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
14:00 - 15:00 Warsztaty dla dzieci – “Jak przetrwać w podmiejskim buszu”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
14:00 - 15:30 Warsztaty bikepackingoweSzczegóły
Sala 6 - Politechnika Poznańska
14:00 - 18:00 Eskimoski | Basen zewnętrznySzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
14:00 - 15:15 Prelekcja – Bartosz Malinowski “Wielki Szlak Himalajski”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
15:00 - 16:30 Warsztat – Marta Molińska “Skydiving. A co, jak się nie otworzy?”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
15:15 - 16:15 Warsztaty dla dzieci – “Pamiątka z podróży – magnesy i linoryt”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
15:30 - 17:00 Warsztat – Poznaj tajemnice puchu!Szczegóły
Sala 6 - Politechnika Poznańska
15:30 - 16:45 Prelekcja – Krzysztof Jędrzejak “Na Fali”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
16:45 - 17:30 Film – “Blue heart”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
17:00 - 18:30 Warsztaty outdoorowe – odzież, sprzęt, ekwipunek!Szczegóły
Sala 6 - Politechnika Poznańska
17:00 - 18:15 Prelekcja – Kamila Kielar “Biało na czarnym”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
17:30 - 19:00 Marcin Tomaszewski – Jak przygotować się do wspinaczki w dużych ścianachSzczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
18:00 - 19:00 Lot balonemSzczegóły
Open Air - nad Wartą
18:30 - 20:00 Prelekcja – Martyna Wojciechowska “Przesunąć horyzont”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
20:30 - 21:30 Film – “Locked In: First Descent Of The Beriman Gorge”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
22:00 - 00:00 Nocleg na WartaCamp – kemping w sercu miastaSzczegóły
Open Air - nad Wartą
Brak wydarzeń w danym dniu.
Sprawdz inne dni lub zmień filtry wydarzeń.
Wiele aktywności festiwalowych odbywa się jednocześnie, w kilku różnych miejscach. Skorzystaj z filtrów, aby optymalnie zaplanować swój dzień.

Pokaż wszystkie
Wspinaczka
Spadochroniarstwo
Lotnictwo
Biegi trailowe
Rower
Na wodzie
Nurkowanie
Podróże
Joga
Fotografia
Medycyna
Mapa festiwalu
Format PDF
Pobierz i wydrukuj
Program festiwalu
Format PDF
Pobierz i wydrukuj