Program festiwalu

Piątek
17 maja 2019
Sobota
18 maja 2019
Niedziela
19 maja 2019


Sala główna Sala kinowa Dla dzieci Aktywności Warsztaty
09:00 - 15:00 Warsztaty wspinaczkowe dla początkującychSzczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
09:30 - 14:00 Akcja ekologiczna “Książka za worek śmieci”Szczegóły
Open Air - nad Wartą
09:30 - 12:30 Spływ kajakowySzczegóły
Open Air - nad Wartą
10:00 - 12:00 Warsztaty technik jaskiniowychSzczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
11:00 - 12:00 Joga nad WartąSzczegóły
Open Air - nad Wartą
11:00 - 13:00 Warsztaty z biegania na orientacjęSzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
12:00 - 13:30 Warsztaty dla dzieci – Bartek Malinowski “O tym jak wędrować po górach”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
12:00 - 18:00 Strefa rowerowa DECATHLONSzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
12:00 - 18:00 Strefa wodna DECATHLONSzczegóły
Open Air - nad Wartą
12:00 - 13:00 Film – “Around the Ice”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
12:05 - 15:45 Sky Camp – Wstęp do kursu spadochronowego metodą AFFSzczegóły
Sala 6 - Politechnika Poznańska
12:15 - 12:45 Film – “Ice and palms”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
12:30 - 14:30 Prelekcja – “Speed-Away – Blogerzy na scenę”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
12:45 - 13:30 Film – “No Trace Tatra”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
13:00 - 14:00 Prelekcja – Sonia Dudziak “Pod podszewką Gór Przeklętych…”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
13:30 - 15:00 Warsztat – Wojtek Kłapcia “Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
14:00 - 15:00 Warsztaty dla dzieci – “Jak przetrwać w podmiejskim buszu”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
14:00 - 15:30 Prelekcja Fjällräven – Mateusz Waligóra “Cisza. W podróży między słowami”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
14:00 - 17:00 Eskimoski | Basen zewnętrznySzczegóły
Open Air - Politechnika Poznańska
15:00 - 19:00 Nauka wspinania w rysachSzczegóły
Ściana wspinaczkowa BLOK LINE - Kinepolis
15:00 - 16:30 Warsztaty ekologiczne – Ania Jaklewicz “Lokalnie – Globalnie”Szczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
15:15 - 16:15 Warsztaty dla dzieci – “Tropem renifera do Szwecji”Szczegóły
Sala 53 - Dzieciaki Festiwalu - Politechnika Poznańska
15:30 - 17:00 Prelekcja – Michał Woroch – “Wheelchairtrip”Szczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
16:00 - 17:30 Warsztat – Jakub Rybicki – Fotografia podróżnicza i outdoorowaSzczegóły
Sala 6 - Politechnika Poznańska
16:30 - 18:00 Warsztat – Mateusz Waligóra – Gobi. Jak wybrać ekwipunek na wymagające wyprawySzczegóły
Sala Kino - Politechnika Poznańska
17:00 - 18:30 Prelekcja – Spotkanie z Przemkiem KossakowskimSzczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
18:30 - 18:30 Zakończenie festiwaluSzczegóły
Aula - Politechnika Poznańska
Brak wydarzeń w danym dniu.
Sprawdz inne dni lub zmień filtry wydarzeń.
Wiele aktywności festiwalowych odbywa się jednocześnie, w kilku różnych miejscach. Skorzystaj z filtrów, aby optymalnie zaplanować swój dzień.

Pokaż wszystkie
Wspinaczka
Spadochroniarstwo
Lotnictwo
Biegi trailowe
Rower
Na wodzie
Nurkowanie
Podróże
Joga
Fotografia
Medycyna
Mapa festiwalu
Format PDF
Pobierz i wydrukuj
Program festiwalu
Format PDF
Pobierz i wydrukuj