Dzieciaki festiwalu

Strefa Dziecka – Mali podróżnicy

Festiwalowa Strefa Dziecka!

Strefa Dziecka będzie działała w trakcie odbywania się atrakcji festiwalowych. Będzie to miejsce o charakterze świetlicowym, w którym będzie czekała wspaniała zabawa pod okiem doświadczonych opiekunek. A Wy w tym czasie będziecie mogli skorzystać z atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was podczas festiwalu!

Strefa Dziecka jest bezpłatna i działa niezależnie od warsztatów dla dzieci, na które trzeba się zapisać (wejściówkę na trzy warsztaty można wykupić online lub na miejscu).
Liczba dzieci w Strefie jest ograniczona do 30 osób. Każdy może jednorazowo zostawić pod opieką pociechę na maksymalnie 2 godziny.

Dokładne godziny otwarcia Strefy Dziecka to — Piątek 17-20, Sobota 13-20, Niedziela 13-18.

W programie są zajęcia ruchowe i plastyczne, dlatego prosimy o zapewnienie dzieciom ubrań, które mogą się pobrudzić. W Strefie Dziecka będziemy słuchać muzyki, więc może być u nas głośno! Prosimy o niedawanie dzieciom gumy do żucia i jedzenia. Woda do picia będzie dostępna przez cały czas. Dzieci będą pod opieką animatorek Papugi przez cały czas – będziemy im towarzyszyć nawet w drodze do toalety.

Minimalny wiek dziecka to 3 lata. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Strefy Dziecka.


Tę atrakcję przygotowuje Szkoła Językowa PAPUGA. Lektorki PAPUGI to głowy pełne pomysłów, które na co dzień pracują z dziećmi i dla dzieci.