Warsztaty praktyczne

Strefa rowerowa DECATHLON

Serwis, wypożyczalnia i dobre rady na każdy rowerowy temat

Sobota 18.05.2019 12:00 - 18:00
Niedziela 19.05.2019 12:00 - 18:00

Strefa Rowerowa Decathlon: dla tych, którzy mają rower i chcą sprawdzić jaki jest jego stan, dla amatorów wypraw rowerowych, którzy dowiedzą się wszystkiego o bikepackingu oraz dla tych, którzy przymierzają się do zakupu – przetestujecie każdy możliwy typ! 

 

Wypożyczalnia rowerów – marzysz o rowerze na leśne ścieżki, kręcenie kilometrów na szosie to twój żywioł lub jesteś miejskim ninja ścieżek rowerowych? 3 dni pełne wrażeń umilą Ci rowery które nie tylko będzie można zobaczyć! Wypożycz swój ulubiony typ roweru i zobacz Poznań z perspektywy 2 kółek.

Serwis – Twój rower potrzebuje reanimacji? Nie ma problemu! Nasi niezawodni serwisanci wyregulują przerzutki, hamulce oraz nasmarują napęd. Jak przystało na prawdziwych Sherlocków sprawdzą twoją maszynę i poradzą co należy zrobić by służyła Ci wiele lat w zdrowiu.

Bikepacking – Pierwszy raz widzisz to hasło? Rowerowe wyprawy z całym dobytkiem nie są zarezerwowane tylko dla wytrawnych podróżników. Sprawdź, jak wygląda opatulony torbami rower oraz dowiedz o co w tym wszystkim chodzi.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Strefy wodnej i Strefy rowerowej Decathlon.

Galeria