Warsztaty praktyczne

Strefa wodna DECATHLON

Kajaki, deski Stand Up Paddle, Latawce Kite - wszystko to nad Wartą!

Sobota 18.05.2019 12:00 - 18:00
Niedziela 19.05.2019 12:00 - 18:00

Strefa wodna DECATHLON – Spróbujecie tam wszystkiego, co może sprawiać frajdę na wodzie. Niezależnie od wieku, wysportowania i kondycji – każdy znajdzie coś dla siebie.

KAJAKI – różne modele, na różne okazje. Przepłyń się z dziewczyną po Cybinie i Warcie, zabierz dzieci na ich pierwszy mini spływ, albo skorzystaj z okazji i przypomnij sobie stare dobre czasy, jak to 20 lat temu każdy wolny weekend spędzałeś w kajaku.

SUPy – czyli Stand Up Paddle. Tak, na takiej desce (oczywiście w kamizelce ratunkowej) też możesz wybrać się na wycieczkę po poznańskich rzekach. Stojąc na wypornej desce i używając jednego wiosła można nawet zwiedzać świat, a co dopiero Poznań – prawdziwa przygoda!

A dla amatorów wiatru – KITE – co prawda taki bez wody. Ale jeśli zawsze z zazdrością patrzyłeś na tych, którzy fruwają na Helu 6-8 metrów nad taflą wody i wykonują najróżniejsze akrobacje, ale nie miałeś okazji spróbować – będzie okazja. Wraz z instruktorem marki DECATHLON nadmuchasz swój latawiec i zobaczysz, na czym polega cała magia sterowania tym sprzętem. A po takiej próbie już tylko malutki kroczek do podniebnych fikołków z deską.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Strefy wodnej i Strefy rowerowej Decathlon.

Galeria