Aktualności

Tandemowe Trip Love

Dwoje ludzi, pies wielkości niedźwiedzia i cel - koło podbiegunowe

Naszym miejscem na ziemi jest Północ. Porą roku – zima. Wyprawy często wytyczają nowe drogi i przełamują wcześniejsze standardy oraz granice nie-możliwości. Motywacją do ekspedycji zimowych, które do łatwych nie należą, jest Kadlook – to urocza futrzasta istota, która waży 50 kilogramów i z wielką chęcią wraca na północ do kolegów reniferów i zasp wielkości pięciu słoni.

Jesteśmy pierwszymi podróżnikami, którzy przetrwali 6 zimowych miesięcy podczas ekstremalnej wyprawy zimowej za kołem podbiegunowym. Wjechaliśmy rowerem tandemem z przyczepką i 50-cio kilogramowym psem na Przylądek Północny w Norwegii.

Autentyczni, profesjonalni i niezłomni – najczęściej te słowa padają z ust ludzi, którzy nas spotykają, słuchają relacji z podróży lub są uczestnikami naszych szkoleń. 

Zima nie ma przed nami tajemnic, prowadzimy wykłady i szkolenia z zakresu przetrwania w skrajnych warunkach, uczymy jak przygotować się do zimowych wypraw, opowiadamy o zagrożeniach i przekazujemy autorskie patenty na wiele podstawowych aspektów życia w zimie podczas różnych aktywności. Zwracamy uwagę na rozsądek i pogłębianie świadomości o swoim organizmie i granicach wytrzymałości. Pomagamy w organizacji wypraw i sami zapraszamy na szkolenia traperskie w północnej Laponii w okresie jesiennym i zimowym.

Współpracujemy z wieloma firmami outdoorowymi, instytucjami i ośrodkami edukacyjnymi, szkoląc nie tylko młodzież, ale również dorosłych. Tworzymy autorskie programy warsztatów outdoorowych i podróżniczych, prowadzimy szkolenia dla pedagogów i osób zainteresowanych metodyką edukacji przygodą. Ponadto piszemy dla kilku największych magazynów w Polsce jak National Geographic, Kontynenty, Rowertour, Special OPS.

więcej o nas znajdziecie tu

www.dzikadroga.pl

www.facebook.com/tandemowetriplove