Warsztaty

Warsztaty wspinaczkowe

Postaw pierwsze kroki w pionowym świecie

Niektórych może to dziwić, ale ludzkie możliwości przemieszczania nie ograniczają się do spacerów po asfaltowych alejkach.
Co zrobić, kiedy taką alejkę odwrócimy o 90 stopni? A o kolejne 90? Wspinacze od lat przesuwają granicę tego, co możliwe, ale zarówno ci, którzy podbijają Himalaje, jak i ci, którzy pokonują drogi z chwytami na jeden palec, zaczynali tak samo – od ścianki wspinaczkowej w swoim mieście.
Jeśli chcesz więc zrobić pierwsze kroki w pionowym świecie, GETAWAY Festiwal będzie ku temu świetną okazją!


Szczegóły wydarzenia: Udział w warsztatach kosztuje 20 zł. Bilet można nabyć podczas kupowania karnetu na Festiwal za pośrednictwem portalu Biletin. W tej cenie otrzymujecie jednorazowe uczestnictwo w warsztacie, bilet wstępu na ścianę, cały potrzebny sprzęt oraz opiekę instruktora, który poprowadzi zajęcia (2h). Warsztaty odbędą się na ścianie wspinaczkowej BLOKLINE dla jednej grupy w sobotę 19.05, a dla drugiej w niedzielę 20.05 w godzinach przedpołudniowych. Przed Festiwalem będziemy kierować do zapisanych osób mailing, w którym konieczne będzie zapisanie się na konkretną godzinę warsztatów i konkretny dzień. Decyduje kolejność zapisów.