Warsztaty

Sky Camp – Wstęp do kursu spadochronowego metodą AFF

Marzysz o skakaniu ze spadochronem? Zrób pierwszy krok!

Niedziela 19.05.2019 12:05 - 15:45

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby spróbować skoków spadochronowych, to te warsztaty są dla Ciebie idealne.

Czasy, w których wojskowi desantowcy opadają na okrągłych spadochronach odeszły już do lamusa. Dziś skydiving, to rozległa dyscyplina, w której rywalizacja sportowa jest na światowym poziomie, a niezliczona ilość dyscyplin naprawdę zaskakuje.

Wstęp do kursu AFF to pierwszy krok do skakania!

W ciągu 4 godzin dowiesz się, jak przebiega kurs i do czego uprawnia, jakie są podstawowe procedury bezpieczeństwa, jak jest zbudowany sprzęt spadochronowy i w jaki sposób sterować poprawnie otwartą czaszą.

Warsztat poprowadzi Marta Molińska, instruktorka spadochronowa, ucząca nowych adeptów sztuki latania metodą AFF. Od początku swojej spadochronowej kariery związana ze strefą spadochronową Sky Camp, najnowocześniejszym centrum spadochronowym w Polsce. Ma na koncie 1300 skoków oraz wiele rekordów spadochronowych, m.in. Rekord Polski w największej formacji spadochronowej 100-way (2015) oraz 2 Rekordy Kobiet w największej formacji spadochronowej (2014 i 2015). Prywatnie – mama dwóch dziewczynek, Matyldy i Amelki oraz entuzjastka innowacji technologicznych.

 


Szczegóły wydarzenia: Warsztat nie wymaga dodatkowych opłat poza karnetem ale należy się zarejestrować ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres info@getawayfestival.pl. Szkolenie trwa 4 godziny i odbywa się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.